Onderzoeksteam
Infantteam
Basisteam
ADHD/ASS team
Logistiek team
Onderzoeksteam
Ons onderzoeksteam is het eerste team waar de kinderen en hun omgeving mee in contact komen. Dit team verzorgt de aanmeldingen en de onderzoeken. Samen met de kinderen, de ouders en andere relevante partners wordt er geprobeerd een zo volledig mogelijk beeld te schetsen van de kinderen met ontwikkelingsstoornissen en hun context. Daarbij wordt er altijd vertrokken vanuit het biopsychosociaal model met extra aandacht voor aanwezige sterktes en hulpbronnen. De hulpvragen en verwachtingen worden in kaart gebracht en de mogelijkheid tot verdere samenwerking wordt onderzocht en besproken. 

Our Team
image-357172-Audenaert_Kelly_(KA)-45c48.jpg
Kelly Audenaert - coördinator / maatschappelijk werkster

Kelly.Audenaert@cardehert.be

Kelly vervult in het onderzoeksteam twee rollen:

- als coördinator van het onderzoeksteam zorgt ze ervoor dat haar collega's onder de best mogelijke omstandigheden kunnen samenwerken;
- als maatschappelijk werkster staat zij in voor de aanmeldingen en brengt ze het sociaal/maatschappelijk perspectief binnen in het onderzoek



image-357180-Bieseman_Ilse__(IB)-6512b.jpg
Ilse Bieseman - master in de klinische psychologie

Ilse.Bieseman@cardehert.be

Als master in de klinische psychologie staat Ilse in voor de psychologische onderzoeken.





image-357186-Roesbeke_Elke_(ER)-d3d94.w640.JPG
Elke Roesbeke - psychologe

Elke.Roesbeke@cardehert.be​​​​​​​

Als psychologe staat Elke in voor de psychologische onderzoeken.






image-357189-De_Bolle_Els_(EDB)-c51ce.jpg
Els De Bolle - logopediste

Els.Debolle@cardehert.be

Als logopediste staat Els in voor de logopedische onderzoeken.






image-357190-Van_Durme_Gerda_(GVD)-c20ad.jpg
Gerda Van Durme - ergotherapeute

Gerda.Vandurme@cardehert.be​​​​​​​

Als ergotherapeute staat Gerda in voor de ergotherapeutische onderzoeken.




image-357190-Van_Durme_Gerda_(GVD)-c20ad.jpg
Aurelie Franceus - ergotherapeute (ter vervanging van Gerda Van Durme)

Aurelie.Franceus@cardehert.be​​​​​​​

Als ergotherapeute staat Aurelie in voor de ergotherapeutische onderzoeken.




image-357191-Robberecht_Katrien_(KR)-c9f0f.w640.JPG
Katrien Robberecht - kinesitherapeute

Katrien.Robberecht@cardehert.be​​​​​​​

Als kinesitherapeute staat Katrien in voor de kinesitherapeutische onderzoeken.



image-357191-Robberecht_Katrien_(KR)-c9f0f.w640.JPG
Dr Els Van Rossem - kinderarts, specialisatie: kinderneurologie, kinderrevalidatie

Els.Vanrossem@cardehert.be​​​​​​​

Als arts staat Els in voor de medische onderzoeken.